Často kladené otázky

Půjčování šatů

Půjčujeme pouze společenské a koktejlové šaty. K zapůjčení máme i boty či psaníčka.

Obvyklá doba zapůjčení je na 3 dny. Vyzvednutí den předem, vynesení šatů, vrácení šatů. Pokud budete chtít šaty půjčit na delší dobu, je třeba to oznámit a lze se domluvit jinak. O víkendu se šaty nevracejí, pokud tedy máte akci v pátek, vracíte až v pondělí. Čistírna je na naše náklady. Šaty jsou půjčeny pod standartní zápůjční smlouvu po uhrazení celé částky. Pokud si u nás šaty pouze zkusíte a nevyberete, je zkouška zpoplatněna částkou 1000 Kč splatnou ihned v hotovosti. Platit za půjčení šatů můžete v hotovosti, kartou nebo na fakturu (předem). Pokud je nutná úprava šatů, bude domluvena ještě jedna schůzka před samotným vyzvednutím (pokud je doba od zkoušky po vyzvednutí delší než 10 dní), kdy vám budou šaty upraveny na míru). Úprava je zdarma. Na zkoušku doporučujeme přinést boty, ve kterých na akci půjdete, pokud máte. 

Zakázkové šití

Zakázkové šití probíhá až na ojedinělé výjimky po osobní schůzce s Jakubem, kdy sladíte vaši představu s Kubovými doporučeními. Součástí první schůzky je i měření vaší velikosti, potvrzení objemu zakázky, předběžná informace o době dodání. Ta se liší v závislosti na výběru látek, náročnosti zpracování atd. Každá zakázka je posuzována individuálně. Zkoušky probíhají po domluvě s Jakubem. Domluvené a rozpracované zakázky nelze jakkoliv stornovat ani zásadně měnit. Práce na zakázce začíná po složení 50 % z domluvené částky. Platit můžete v hotovosti, kartou či na fakturu. 

Pokud se nemůžete do ateliéru dostavit osobně, je nutné dodržet přesné instrukce měření vaší postavy. Postupujte, prosím, podle nákresu. Rozdíl může hrát i centimetrová odchylka od zakreslení.

E-shop

Výběr oblečení a doplňků na našem e-shopu je velmi jednoduchý a intuitivní. Pokud máte jakýkoliv dotaz či požadavek, můžete ho připsat do „objednávky“ a buď zpětně emailem nebo telefonicky ho spolu domluvíme. Pokud je dané zboží skladem, zasíláme ho obratem po připsání částky na účet. V opačném případě je dodací lhůta 7 – 21 dní. Upozorňujeme, že před vánočními svátky bývá velký nápor, v tomto období nečekejte na objednání vašeho vysněné zboží či dárku do poslední chvíle. Zakoupit můžete i voucher.

Úprava oblečení na míru

Zakoupené kousky vám rádi na míru upravíme. I zde je důležité osobní setkání, kdy vám míry vezme náš profesionál či Jakub. Pokud budeme upravovat na dálku je velmi důležité respektovat námi vytvořený návodný obrázek. Pokud si nebudete vědět rady, zavolejte, budeme vás navigovat nebo můžete poslat fotografie, kde se měříte a my vám správnost obratem potvrdíme.

Expresní dodání objednané zakázky

Potřebujete-li mít váš vysněný kousek doma dřív, než je domluvená doba dodání, účtujeme si příplatek 30 % z celkové částky.

Objednání do ateliéru

Objednat se můžete přes rezervační systém na našich webových stránkách nebo telefonicky. 

Sociální sítě

Na sociálních sítích jsme aktivní a rádi se vámi, našimi krásnými klientkami a klienty pochlubíme. Budeme tedy rádi za zaslání vašich fotografií spolu s popiskem, o jakou akci šlo. Neslibujeme, že v každém případě, ale může se stát, že vaši fotku budeme chtít uveřejnit. Pokud nám je zašlete, udělujete nám souhlas k jejich zveřejnění. Můžete rovnou na náš Instagram, facebook či email poner@ponerofficial.com.

PR

Naše kapacita zapůjčení šatů pro PR je víc než plná každou sezónu. Rádi se ale vždy dozvíme nebo seznámíme se zajímavými lidmi, nebojte se nás emailem kontaktovat. Nemůžeme nic slíbit, ale ani rovnou striktně zamítnout.

Důležité kontakty a informace

Web: www.ponerofficial.com,

Email: poner@ponerofficial.cominfo@ponerofficial.com

Telefon do ateliéru: 792 317 082

Telefon do showroomu: 731 470 468

Adresa ateliéru: Maiselova 41/21, Praha 1, 100 00

Adresa showroomu: Široká 64/12, Praha 1, 100 00 

Ateliér se od showroomu nachází v té samé ulici v krátké docházkové vzdálenosti.

Otevírací doba ateliéru: Pondělí – Pátek  9:00 – 17:00

Otevírací doba showroomu: Pondělí – Pátek 11:00 – 18:00, Neděle 11:00 – 18:00

O svátcích nepracujeme. Nejde-li schůzku uskutečnit během standartní pracovní doby, lze se dohodnout individuálně.