Zima pro tanec jako stvořená

Zimní měsíce mají několik pozitiv, která vynahradí to zběsilé balení se do kabátů a kožíšků. První je sníh na horách a pohádková „panoramata“. Tím druhým, a pro nás důležitějším a aktuálnějším než veselé sjíždění svahů, jsou plesy.

Velká plesová sezóna je v plném proudu a u nás se dveře netrhnou. Každá dívka a žena chce být tou nejkrásnější, nejlépe oblečenou. Každý den máme několik schůzek, kdy oblékáme dámy různých ročníků, na ten jejich ples. Není to jen o tom, že si ženy půjčí šaty a jdou. Možná jinde, ale u nás se věnujeme pečlivě jejich osobnosti, zkoušíme xy šatů, abychom vystihli jejich podstatu. Pamatujte si, nejdůležitější ze všeho je, abyste se cítily pohodlně. Není totiž nic šílenějšího, než když jdete oblečeny v šatech, které jsou sice vizuálně dokonalé, ale vy si v nich nesednete, nedáte nic na zub a konečně, na plese ani nezatancujete. Nebudete se cítit, nebude vám to slušet. Jednoduché.

Sezónu tradičně otvíral Ples jako Brno. Konal se 27. 1. ve Fait Gallery v Brně a my u nás přivítali spoustu krásných žen z Moravy. Vybírali jsme šaty, radili, kde koupit ty nejlepší doplňky a boty a těšili se na ohlasy – děkujeme za milé vzkazy, jsme rádi, že jste si to i díky nám super užily.

První lednovou sobotu proběhl Český ples v Obecním domě, kam jsme oblékali další krásné dámy. A co víme, také ty byly nadšené. Děkujeme vám za projevenou důvěru, vypadaly jste fantasticky. A děkujeme vám za krásné fotky, které nám posíláte. Ples totiž pak pokračuje i na našich fb stránkách, kde naše krásné dámy můžete vidět.

Dalším důležitým plesem, tím, který nás ještě čeká, je Československý ples. Ten se koná 24. 2. opět v Obecním domě a jdeme tam i my. Takže jak asi tušíte, oblékáme nejen naše klientky, ale i Nikol. Nejnáročnější zákaznici ze všech ? Strašně se těšíme, lístky jsme sehnali na poslední chvíli. Jen nějak nevíme, jestli stihneme natrénovat i nějaký ten taneček.

Leden a vlastně už i únor je měsícem změn. Většinou pozitivních. Řešíme pořád stěhování (kdo ví o nějakých super prostorách v Karlíně pro náš ateliér a showroom?). Řešíme naši první přehlídku, kterou chceme tu nejlepší, nejvelkolepější, takovou, o které se bude dlouho potom mluvit (kdo ví o sponzorech, kteří by se chtěli stát našimi partnery a podílet se na show roku?!). Řešíme nové zakázky a klienty a ti, které jsme získali, z nich máme obrovskou, obrovskou radost!

Pamatujete na článek o plánech? My si je plníme a pečlivě odškrtáváme. Tím vás všechny chceme motivovat a inspirovat. Jde to!