Vyšívání Poner

VYŠÍVÁNÍ VE ZNAMENÍ LUXUSU

VYŠÍVÁNÍ VE ZNAMENÍ LUXUSU

Kvalitní látky a propracované střihy jsou tím, co pro mnoho návrhářů představuje jejich výslednou práci. U nás, v atelieru PONER, tím teprve začínáme.

Potrpíme si na luxus. Chceme, aby naše klientky dostaly za své peníze nejen perfektně střižené šaty z těch nejexkluzivnějších materiálů, ale i něco navíc. To, čím dáme najevo, jak si našich zákazníků vážíme -ruční práci. Proto jsou naše šaty zdobené skleněnými či křišťálovými korálky Preciosa také vlastnoručně vyšívané.

Ano, lepení korálků je sice mnohem jednodušší, ale také mnohem nekvalitnější. Aplikace, které z korálků vytváříme jsou zaměřeny na detail, který jaksi po vypadání těch nalepených, ztrácí smysl, o samotném luxusu nemluvě. (Lepidlo na šatech opravdu neznamená luxus, spíš pořádný trapas.)

Vyšívání je technika stará jako samotný pojem móda. Práce několika lidí se může podle náročnosti protáhnout z několika hodin i na týdny. Základní návrhářova práce je představa. Není to tedy o tom, že korálky a krajky se všívají, jak vás napadne a doufá se v pozitivní výsledek. Vůbec ne. Ke každým šatům patří přesná vize o tom, jak bude výsledek vypadat a pak se začne. Každý jeden korálek přišíváme jeden po druhém, až vznikne konečné dílo. Umělecké dílo. To po čem vy potom zatoužíte, že musíte mít.

Mimochodem, nyní se inspirujeme babím létem a připravujeme nové čelenky a vestičky, které vám představíme v průběhu podzimu. Aktuálně největší hit, na který jsme pyšní, jsou vyšívané košile, kterými chceme zpestřit šatník každé byznysmenky. Najdete v nich jednoduchost, kvalitu, nadčasovost a náš pověstný perfekcionismus.

Ať už jsou to šaty, podvazky, čelenky nebo naše PONERKY, na všem se ručně podepisujeme. Krásná práce, která je ale také náročná a mnoho lidí na ní nemá vůbec trpělivost. A tady je naše výzva pro vás. Jestli jste to vy sami nebo znáte někoho, kdo si potrpí na detail, precizní práci s luxusními materiály a křišťálovými korálky Preciosa, ozvěte se nám a buďte u zrodu tvoření šatů, které můžete vidět na těch nejvýznamnějších společenských akcí a lidech, kteří představují ten velký a velkolepý svět.