Trika s limitem

Trika s limitem

Žádná pracovní schůzka, ale naopak příjemný, víkend slibující Casual Friday. Neřešíte byznys oblečení ani „vysokou módní“, přesto chcete vypadat dobře. Máme recept, jak to zmáknout na jedničku.

Naše trička dobře znáte a máte je rádi. Proto jsme se letos rozhodli, že kromě klasiky přidáme do našeho fashion menu také exkluzivitku a vyrábíme pro vás trika v limitované edici.

V rychle se blížícím předvánočním čase jsou jedny z nich samozřejmě s vánoční tématikou a vy se můžete těšit na variantu bílého a černého trika. Můžeme vám upřímně říct, že ty návrhy byly fakt fuška a trvalo mnoho dní a Nikol si hodně potrénovala hlasivky, než jsme byli konečně spokojeni. Chceme za to poděkovat i našemu skvělému grafikovi Kantor Graphics | Jakub Kantor, který s námi spolupracuje od samých začátků a má s námi opravdu velkou trpělivost. Díky!

Výsledkem je roztomilý, snad celosvětově známý symbol Vánoc, krásný zelený a námi ručně nazdobený vánoční stromeček. Druhý je motiv s tradičním českým houpacím koníčkem, který vypadá jako perníček (mňam!). Tentokrát taky nečekejte klasické logo – prostě jak říkáme, limitovaná edice. A mimochodem, pro všechny holky a dámy, které mají rády teplíčko – budeme pro vás mít v nabídce i mikiny!

Teď můžete vidět jen ukázku trika z druhé, „nevánoční“ edice.

Budeme vás totiž napínat. Abychom vás pořádně navnadili, přidáváme jen fotografie s vánočními motivy. Proto sledujte náš instagram a fb, ať o něco nepřijdete. Tentokrát se váhat opravdu nemusí vyplatit!

Triček z vánoční limitované edice bude totiž pouze 30 kusů.