Střípky z plesu

Tak jsme se dočkali i my a byli plesat. Letos poprvé a naposled.

V dnešním článku vám povyprávíme, jak jsme si ten dlouho očekávaný, beznadějně vyprodaný Česko-Slovenský ples užili, jaké byli přípravy a jak to tam vypadalo.

Začneme přípravami. Oblékly jsme naše klientky, oblékly jsme naše celebrity. Jsme neskutečně pyšní, že jsme se stali nekorunovanými královnou a králem tohoto plesu. Náš úspěch spočíval v množství šatů od nás, které byly na plese k vidění.

Ze světa celebrit vynesla naše šaty poprvé Cel Buckingham spolu se svou sestrou. Děkujeme, byla to pro nás čest. Stejně jako vloni se nám do rukou svěřila paní Dejdarová, Natálka Kotková i Nikol Švantnerová

Co se týká šatů Nikol, došívaly se 15! minut před odchodem na ples. Nikol sice říká, že už je zvyklá, ale upřímně, která žena si zvykne na to, že čtvrt hodiny před „taxi už je tady, jedeme“, stojí v chodbě namalovaná, učesaná a bez šatů.

Lístek na ples stál 10 800 Kč pro jednoho. Částka je to vysoká, přesto byly lístky absolutně vyprodané. Vlastně jsme měli štěstí, že jsme je sehnali. Na poslední chvíli (jak jinak). Ale stálo to za to.

Jen litujeme, že na ples bohužel, ze zdravotních důvodů, nedorazil božský Kája, na kterého jsme se fakt těšili. Zvonky štěstí tedy zazpívala sama Dara, kterou v době vzniku této již kultovní písničky známe jako Darinku Rolincovou. Bylo to hezké, ale bez Káji takové smutnější. Pro pana Gotta máme vzkaz:

„Mistře, chyběl jste nám a přejeme vám brzké uzdravení!“

A protože se žádná akce neobejde bez různých perliček, tady jsou!

Kuba se téměř nenajedl. Jídlo bylo sice dobré, ale snad ve všem byly houby (fuj), květák (blé) a zelenina (hm).

Takže se popíjelo ?Ano, tušíte správně, to proto si Nikol dala přes obličej na fotce smajlíka. To je ta nevýhoda pozdního focení. Všichni to známe, že?!

Také jsme zaslechli něco o tom, že někdo někde pozdě večer tak trochu upadl. Kdo to byl?

Partnerka Felixe Slováčka, výtvarnice Lucie Gelemová, si u nás vybrala šaty bílé perličkové. Nádherné, které tak trochu připomínali šaty svatební. A hádejte co?! Ve čtvrtek o této dvojce vyšel článek na téma rodinná budoucnost. Jak to oba vidí?

Bylo to super. Jsme rádi, že do všeho toho shonu jsme si udělali jeden pořádně kulturní večer. Jen opět s Kubou nemáme jednu jedinou samostatnou společnou fotku. Snad to zvládneme příští rok!

P. S.

Protože k takové akci neodmyslitelně patří slušné vychování, na závěr bychom chtěli poděkovat.

Firmě Preciosa – našim partnerům, bez kterých by to prostě nebylo ono. Nemůžeme si vynachválit naši spolupráci a jejich nádherné kameny, kterými zdobíme naše šaty. Našim klientkám – že nám věří a že se k nám vrací. Našim celebritám – že nám věří a že se k nám vrací. Médiím – protože bez nich by to také nebylo ono ?