Sólo pro Taťánu

Na ples jako Brno se rozhodla jít i modelka Taťána Kuchařová. A nás oslovila, zda bychom ji pro tu příležitost chtěli obléknout. Ale rádi! Co bychom pro nejkrásnější ženu světa neudělali, že J

Jestli si pamatujete, v jednom z nedávných příspěvků na fb a ig jsme psali, že bílá sluší jen velmi málo komu a že přesto, že je to překrásná čistá barva, musí se s ní velmi opatrně. Táňa patří mezi ty, které v ní mohou být oblečeny odshora dolů.

Protože díky své nadaci Krása pomoci zaměřující se na péči o seniory byla jedna z velmi obletovaných osobností, zvolili jsme i pro ni šaty v barvě nových začátků, jak se také bílé říká. Elegantní model zdůrazňující bezchybnou postavu si vyžádal luxusní italský žoržet, který jsme vybírali v Římě. Vlečka z pravého hedvábí vyplňuje už část korzetu a stává se tak jemným nevtíravým doplňkem. Sofistikovaný model jsme doplnili naším must have – páskem.

Někdejší Miss World se na jubilejním desátém ročníku honosného plesu pyšnila luxusními šperky. Konkrétně těmi, o kterých se říká, že jsou nejlepším přítelem každé ženy – diamanty. Malou zajímavostí je, že kdo vedle Taťány stál, mohl cítit velmi jedinečnou vůni. Její vůni. Modelka se zahalila do svého vlastního parfému.

I tentokrát předvedla bezchybný vkus a stala se ozdobou Fait Gallery, ve které se prestižní společenská událost konala.

 

Foto: Greta Blumajerova