Slovo, které nepočká…

Jedno jediné, na které se odpovídá hned a bez přemýšlení, je ANO. Asi tušíte, že ano, které máme na mysli, je to svatební.

Za oceánem bývá zvykem řešit svatbu celý jeden rok dopředu. Rok intenzivních příprav, rok degustace menu, rok, kdy se řeší design, dekorace, místo. Tento zvyk se přiblížil i k nám. A tak jsou nyní naše dveře otevřené dokořán všem budoucím nevěstám a my už od prosince bookujeme šaty na červen, červenec, srpen, září. U nás je to opravdová zima v bílém!

Začalo to svatebním veletrhem v hotelu Clarion, o kterém jsme už psali. Pokračování pak bylo v Brně, které jsme si užili jak profesně, tak po osobní stránce. Děkujeme všem zúčastněným za super zábavu. V Brně jsme také věnovali do tomboly voucher na zapůjčení svatebních šatů. Nadšení výherkyně bylo veliké a ač je zdaleka, šatky už jsou zabookované. Vyplatí se nás sledovat!

K nevěstám nepatří jen šaty, ale i podvazky, které po obou veletrzích šijeme ve velkém. Mrkněte na naše stránky, je to totiž i super dárek. Šijeme i PONERKY, které nevěsty nazouvají po obřadu, aby strávili příjemný a hlavně pohodlný den.

A jaké šaty u nás vlastně najdete? Nečekejte šlehačku s obručí a neptejte se, zda se tam ta obruč dá přidělat. Nedá a ani nechceme. Naše nevěsty u ponerovských šatů oceňují tu lehkost, vzdušnost a možnost se přirozeně hýbat. Čekat naopak můžete skvěle padnoucí střihy, úzké šaty, korzetové, vyšívané, s bohatou tylovou sukní. Nevěst se u nás vždycky ptáme, kde budou mít svatbu. Je to důležité, protože na svatbu v kostele nezvolíte ten samý typ, jako na statek. Mimochodem máme i šaty, ve kterých budete vypadat jako víla, na večer přes ně přehodíte koženou bundičku, obujete PONERKY a absolutně nemusíte řešit převlékání. Kuba je prostě kouzelník!

Nezapomeňte si včas napsat o termín schůzky, a hlavně si pak šaty závazně rezervovat. Nemusely by totiž za pár dnů být volné. A to by byla škoda, nemyslíte?

A na závěr, šaty samozřejmě nejen půjčujeme, ale i na zakázku šijeme. I tady ale platí, čím dřív, tím líp!