Rezervace a zakázkové šití

Věděli jste, že si můžete sami zarezervovat své místo k nám do ateliéru na čas, který se Vám hodí? 

Jelikož plesová sezóna je opět v plném proudu, naše šaty jsou pro Vás opět k maní, tedy i k zapůjčení. Objednat se k nám můžete samozřejmě telefonicky nebo emailem, nově můžete ale také využít našeho rezervačního systému. Rezervační systém najdete v záložce Rezervace v Menu našeho e-shopu. V aplikaci pak jednoduše vyplníte své údaje a účel Vaší rezervace.

Na první schůzce nám u prosecca či kávy prozradíte Vaše představy a společně vybereme šaty, které pro Vás budou ty pravé! Zkouška šatů je zpoplatněna částkou 1.000,- Kč, která bude následně odečtena při potvrzené rezervaci.

Těsně před Vaší událostí šaty upravíme přesně na Vaši postavu, aby Vám padly jak ulité. V domluvený den si jen šaty vyzvednete a následně vrátíte. Po Vaší akci se již nemusíte o nic starat, čistírnu vyřešíme za Vás.

Objednat se k nám můžete i na zakázkové šití. Pro každého zvládneme ušít téměř cokoliv. Ať už je to pro muže, ženy i děti.

Úpravy kousků, které si chcete objednat online, je možné  vyřešit v e-shopové objednávce. Pokud tak máte třeba atypickou délku nebo jiný požadavek, stačí napsat svou požadovanou úpravu do poznámky nebo nám do e-mailu. Cena úprav začíná na 500,- Kč.