Příběh o Popelce

Příběh o Popelce

Jak vznikají šaty a jak se z ženy stává žena osudová? Krásná, něžná, sebevědomá, taková, která zná svou cenu?

Původně jsme mysleli, že uděláme spoustu fotek, z nich koláž a v ní vám představíme nebo chcete-li, dáme nahlédnout trochu víc do naší tvorby. Pak ale přišel s nabídkou Pavol Bigos z kreativního studia Pinatro a za pouhý půl den (což při naší vytíženosti vysoce ceníme) jsme vytvořili úžasné promo video.

Bylo super počasí, takže jsme mohli točit na terase. Tu máme rádi. Sídlíme v 17. patře, výhled je parádní, ale když fouká, tak fouká. Naštěstí bylo super počasí, takže všechno zůstalo pěkně na svém místě. Zatímco se Kuba připravoval na roli herce, my lítali kolem něj a podávali všechno, co bylo do záběru potřeba.

Vevnitř mezitím připravovala skvělá Ester Tesaříková modelku, naši asistenti dělali poslední úpravy na šatech, a všichni dohromady byli nervózní, aby to klaplo. Klaplo. Na jedničku a na poprvé.

Když se dotočilo u nás, přesunuli jsme se do centra Prahy. Stále musíme děkovat za to, že žijeme v tak úžasném historickém městě. Lokace se totiž vybírají skoro samy. Jedním slovem snadno, protože krásně je opravdu téměř všude.

Návrh šatů byl inspirovaný tou nejkrásnější pohádkou a ženou v ní. Popelkou. Neuvěřitelná Libuška, coby Popelka, nás dostává doteď. Znáte vy snad nějakou jinou ženu takhle jemnou, přesto sebevědomou s ženskou žádostivostí?

Šaty, které na modelce vidíte dělal Jakub 200 hodin. Chtěli jsme, aby na nich byla vidět všechna práce a energie, kterou do ní dáváme. Krajky, ruční vyšívání, křišťálové korálky Preciosa, nejjemnější látky. Lehce ležérní extravaganci jsme dodali obutím ne klasických lodiček, ale našich PONERek. Chtěli jsme tím vyjádřit náš pohled na život ­– ne všechno a vždy musí být nutně podle zažitých pravidel. Je fajn je občas porušit a šokovat.

Poner Promo video by Pinartio