Přehlídka na Krasse 2020

V pátek 19.6. proběhla čtvrtá přehlídka na tvrzi Krassa. Byla to třetí ze čtyř, na které nám nevyšlo počasí a byli jsme nuceni improvizovat. Žádný problém! Za prvé je to místo, na které nedáme dopustit a jsme tu rádi za každého počasí a za druhé improvizaci a přizpůsobivost máme v krvi, takže maličkost jako počasí nás nedokáže rozházet.

Letošní přehlídka nesla jméno Dressed for Success neboli Úspěch začíná v šatníku. Reagovali jsme tak na situaci, která nás všechny ovlivnila a v módě to znamenalo konec velkých party, plesů a jiných velkolepých společenských událostí. Díky světové pandemii koronaviru, která na čas zastavila celý svět a pozměnila hodnoty lidí, se začali věnovat casual módě – oblečení na denní nošení, sportovní módu a basic věci. Možná ještě více než na společenských šatech je ale na módě pro každodenní nošení vidět osobnost jejího majitele. Kolekci jsme navrhli s naším tradičním rukopisem – elegantní a nadčasovou ženskostí ve spojení s luxusními a kvalitními materiály.

Molo bylo umístěné v krásně zrekonstruované stodole tvrze Krassa. Naše modely byly předvedeny ve třech vstupech. V prvním mohli diváci vidět novou kolekci sportovní módy, ve druhém oblečení na denní nošení a třetí již tradičně zakončovala velká večerní a svatební šaty. Úchvatné kousky vynesly nejen zvučná jména naší modelingové elity jako Nikol Švantnerová nebo stoupající hvězda Daniela Zálešáková, ale i oblíbená herečka Kateřina Klausová nebo Karin Křížová, finalistka České Miss 2019 a účastnice Superstar, která také zazpívala.

Večerem provázela půvabná moderátorka Nikol Lenertová a after party byla pod taktovkou The RockSet – World ROXETTE Tribuete Band. Partnery přehlídky byly: Kopecký BMW, Valbek, Tvůj koláč, Evropa 2, @radiocontactliberec,. DĚKUJEME!

Jako každý rok, byla i tato po dlouhé době první větší společenská událost prostě skvělá. Na Krasse vládne komorní a přátelská atmosféra, která se vždy nese celým večerem.