PONER zpravodajství

Tak si říkáme, že by vás mohlo zajímat, co je u nás nového, co chystáme, co odkládáme, na co se těšíme a kam vás chceme pozvat.

Jako první bychom se vám chtěli zmínit o něčem, co už jsme zlehka avizovali na našem facebooku a to je odložení naší první autorské přehlídky. Teď se o tom rozepíšeme trochu víc. Asi jste o nás už zjistili, že máme rádi a také děláme věci na nejvyšší možné úrovni, jaké jsme schopni. Co se týká té show, tuhle naši vlastnost jsme jí nemohli věnovat. Nestydíme se za to, že něco nevíme, je to normální, lidské a platí to i pro podnikání. A tady jsme to fakt neodhadli. Nedošlo nám, že když jsme uprostřed velkého stěhování naší firmy, úprav nových prostor, řešení vybavení, nových zakázek a nasmlouvaných projektů, že prostě nemáme šanci. Chceme něco nezapomenutelného, o čem se bude mluvit a na to jsou potřeba tři zásadní věci ­– čas, finance a tým profesionálů. Takže ne, my se svých snů nevzdáváme, ale umíme vyhodnotit situaci a dát tomu čas. Naše velká chvíle přijde o rok později, v roce 2019.

Další věc, kterou jste už dozajista postřehli je naše přemístění do nových prostor. Už jsme tu nějaký ten pátek a jsme čím dál šťastnější. Baví nás to a podle vašich reakcí, tyhle nové prostory baví i vás. Sice jsme nepočítali, že to zařizování půjde tak pomalu, ale co! Chceme to tady pro vás mít, jak se říká „vymazlený“ a to stojí trochu času. I nervů. Zrovna teď řešíme předělávání vitrin na boty a doplňky, o kterých jsme si mysleli, že budou super. Nejsou, takže znova. Ale až to bude hotové…. Tak chystáme kolaudaci a na ni se těšíme moc. S některými z vás se i potkáme a moc se na vás těšíme. A kdy to bude? Počkejte pár krátkých týdnů. Dáme vám vědět nejen my, ale možná i média!

V nejbližších dnech se můžeme potkat na Fashion Weeku v Teplicích, kam míříme. Naše přehlídka je to nejlepší na konec, takže jestli si chcete udělat v neděli 24.6. výlet, máte už jasno, kam pojedete 😊A kdybyste nás měli málo nebo jste ze Slovenska, tímto vás zveme i na Bratislavské módní dny, které se konají hned pár dní na to, přesněji 28.6. A ano, je to v Bratislavě 😊

Těšíme se na vás všechny!

Jinak je u nás vše při starém. Vymýšlíme, šijeme, tvoříme. Máme toho hodně, Kuba už je chudák z toho na hlavu, a to nás dovolená čeká až na konci srpna. Tak mu pomozte, a jestli víte o nějaké šikovné paní, která by u nás chtěla pracovat od pondělí do pátku a umí šít, dejte nám vědět.

Mějte se krásně a nezapomínejte na ty své plány. Vyplatí se bojovat.