Poner a Bratislavské módní dny

Poner a Bratislavské módní dny

Tradiční slovenská módní show se již podruhé představila také v české kotlině. Smetanova síň Obecního domu v Praze se přeměnila na módní molo, kde se představilo 13 českých módních návrhářů.

Zvučná jména české návrhářské scény jsme doplnili i my. Protože jsme přesvědčeni, že si diváci zaslouží vždy něco neokoukaného, představili jsme jen novinky. Každá z devíti modelek, mezi nimi třeba i Lenka Vacvalová nebo Miss a fashion bloggerka Natálie Kotková, se na mole objevily v šatech, které jsme tvořili s pocitem jemnosti a decentní okázalosti. Všechny naše modely se nesly v duchu romantiky a vládly jim tlumené pastelové barvy. Princeznovské krajkové šaty se střídaly se štíhlou siluetou jednoduše střižených šatů, střízlivost s pompézností. Pohádka? Potud ano.

Nikol se totiž jako vždy stresovala. Umí to dobře, takže nervozitu přenesla i na Jakuba a pak to mělo rychlý spád – tři z těch devíti modelek na mole zakoply. Úspěch to byl velkolepý, tuhle choreografii neměl nikdo jiný. Zase jsme byli jedineční.

Akce to byla, i přes ta malá škobrtnutí, super a ocenili jsme i možnost pokochat se tvorbou našich návrhářských kolegů. Proto jsme se rozhodli, že vyjet za hranice není vůbec špatný nápad a opět jsme přijali pozvání na Slovensko, místo vzniku Bratislavských módních dní.

Těšíme na na dámy a jejich outfity, na slovenské návrháře a jejich novou práci a samozřejmě hlavně na to, až na mole uvidíte naši tvorbu. Jak jsme již řekli, rádi překvapujeme, takže i tady uvidíte některé horké novinky!

Takže naši milí, uvidíme se na Slovensku.