Týden podnikání

Týden podnikání

Už jste někdy přemýšleli o tom, že vás vaše zaměstnání nenaplňuje, že máte na víc nebo že byste potřebovali změnu?

My ano. Před několika lety, kdy jsme oba dělali práci, která nás nebavila a snili jsme o lepších zítřcích. Náš sen byl natolik intenzivní, že jsme se rozhodli, že se ho pokusíme přeměnit na skutečnost. Uběhlo pár roků – s krušnými začátky, omyly, pokusy, nevědomostí, která se neodpouštěla, s vůlí, výdrží, neskutečným množstvím práce (i na sobě). Ale podívejte se – už ten svůj sen žijeme.

Když jsme byli osloveni, zda bychom se jako mladá a úspěšná (moc si tohoto termínu vážíme, děkujeme!) chtěli zúčastnit Týdne podnikání, byli jsme potěšeni a neváhali jsme. Jde totiž o super věc.

Jednoduše řečeno, Týden podnikání je součástí největší celosvětové události, Global Enterpreunership week, pořádanou na podporu podnikání. Zúčastní se jí podnikatelé ze 163 zemí světa a jejím posláním je globální rozvoj podnikání. Má pomoci všem těm, kteří o něm přemýšlí. Informacemi, poznatky těch, kteří už po té cestě jdou, zkušenostmi, novými kontakty nebo inspirací či obchodními příležitostmi.

My jsme v jejím rámci připravili dvouhodinový workshop na téma Jak vybudovat úspěšnou módní značku. Potkat se s námi můžete ve středu 15. 11. 2017 od 17:00 do 19:00 přímo u nás v atelieru. My vám budeme povídat o našich začátcích, čeho se vyvarovat, na co si dát pozor a do čeho naopak jít po hlavě. Zkrátka se dozvíte spoustu užitečných informací, které jsme my sami získali trnitou cestou.

Cena za náš workshop je 990 Kč. Jen pozor! Chceme se vám všem osobně věnovat, a tak bude počet míst omezen.

Přihlásit se můžete na info@ponerofficial.com nebo na našem FB PONER.

Těšíme se na vás!