Plány na rok 2018

Měsíc plný událostí

Nový rok, nové plány

Neradi tomu říkáme předsevzetí. O těch totiž hromadně platí jedna věc – neplní se. Při nejlepší vůli vydrží tak do března a pak jejich síla slábne, touhy se ztrácejí a z motivace se stává minulost.

Takhle my dopadnout nechceme. Je tedy fakt, že při plánech na tento rok, jsme se zkrátka nedrželi, ale to k nám asi patří – ambiciózní cíle, které si chceme splnit.

Jako první, a tomu se věnujeme intenzivně od začátku roku, chceme prostory pro nový ateliér. Na adrese Vinohradské jsme už nějaký ten pátek a myslíme si, že si zasloužíme my i vy, přesunout se do většího a komfortnějšího. V našem hledáčku je Karlín, kam poctivě jezdíme na prohlídky a vybíráme to nej.

Karlín se nám skutečně líbí, takže tam směřujeme další naši aktivitu a plán, otevřít si malý obchod. Nic velkého, spíš krásného, kde vystavíme naše sezónní věci. Nikol o obchůdku básní hezky dlouho, takže je jasné, že na to muselo dojít. Rok 2018 je pro něj jako stvořený, je to třetí rok naší tvorby a vzniku značky PONER. Hurá!

Další podstatnou věcí, kterou chceme vám ulehčit a nám ušetřit čas je e-shop. Pěkně přehledný, rozdělený, který vás bude hezky navigovat. Doteď jsme objednávky řešili přes facebook. Vlastně nejen přes něj, ale ještě přes instagram, telefon a email. Čtyři zdroje – divíme se, že jsme přežili Vánoce a všechno odešlo, kam a kdy mělo! E-shop bude součástí nového webu. Upřímně, naše priorita je atelier a obchod, ale slibujeme, že příští Vánoce, už budete jen pohodlně klikat, a my si slibujeme, že tu nebudeme běhat a šílet jako blázni.

Další naše velké přání je šít víc do zahraničí. Něco jsme už ušili, naše šaty odcestovaly do Dubaje, Paříže, Londýna, na Floridu a dalších zemí. Ale svět je přeci tááák velký.

To nejlepší nakonec a na co se hodně hodně těšíme, je naše první autorská přehlídka, kterou plánujeme. Chceme velkou, luxusní, pro spoustu lidí. Nehodláme se držet zpátky. To je zatím jediné, co víme. Vybíráme prostory, dohadujeme se o vhodném termínu, hledáme sponzory. Takže pozor pozor! Vyhlašujeme konkurz ?Ale bez legrace, protože chceme skutečně pompézní akci, sponzoring je na pořadu dne. Jestli to čtete, milí potencionální sponzoři, neváhejte zavolat Nikol.

Vám naši drazí přejeme do nového roku kromě zdraví a štěstí také mnoho pracovních úspěchů, ať se vám podaří vše, co si usmyslíte! Mějte velkolepé plány!