Na vysoké noze

Můžeme mluvit o představě životní úrovně každého z nás. To si také zřejmě každý pod tímto slovním spojením vybaví. Ale omyl! My ho chceme představit trochu jinak. Už jste viděli naše nové PONERKY?

Ty totiž tu vysokou nožku udělají úplně každému. Respektive každé. Musíme říct, že u nás v práci (ano, i navrhování krásných šatů a oblékání klientek je práce) jsme si je zamilovali ihned. Ačkoliv Nikol obléká téměř všechny novinky jako první, tentokrát ustoupila a přenechala tuto výsadu slečně Zemanové. Nesmírně se totiž hodily k jejím šatům.

Je ale pravda, že ty boty jsou tak krásné, že už je Kuba dělal i v šedivé, hnědé, tmavě zelené, černé. Musíme říct, že vymýšlet, jak je zdobit baví všechny a všichni taky do toho Kubovi (který je z toho nadšený) jednoduše řečeno, kecají. Naštěstí se na nás nezlobí a stejně si to udělá podle svého. Výsledek bychom vám rádi ukázali trochu víc, ale nemůžeme. Ty boty se u nás moc neohřejí, už si je objednalo spousta klientek. A pozor – i klientů. Tyhle botky totiž objednávají pánové pro své drahé polovičky. Víte proč? Jsou totiž neuvěřitelně sexy. A pánové mají rádi sexy ženy ?

Vypadají fantasticky k džínům, sukním, na holé noze, minišatům. Vyladíte s nimi business outfit, obujete si je na rande, protancujete v nich noc. Představte si štíhlé boty, které obtahují dámské kotníky, lýtka a směřují ještě výš, nad kolena a pokračují až téměř do půli stehen. Představte si je nazdobené barvu v barvě, šokující kontrast, glamour punk nebo v elegantní variantě.

Jejich zdobení i využití je nad rámec běžného nošení a stylu. Máme pocit, že se zrodil nový ikonický kousek, kterým se bude chtít pyšnit každá žena. Ach, jak my je milujeme! A vy budete taky!