MISS EUROPE

17. ročník

MISS & MISTER DEAF WORLD & EUROPE & ASIA

Již po 17. Prahu poctilo ve dnech 11. až 19. července více než 70 neslyšících dívek a mužů. Velké finále probíhalo v Kongresovém centru na Praze 4, které moderovala Lenka Vacvalová stejně jako v loni v našich šatech a Jan Čenský, který oblékl oblek od naší spřátelené firmy Respect fashion. (Opletalova 23)

Půjčili jsme si popisek, který napsala Lenka Vacvalová jako reakci na nečekanou událost:

„Sú věci medzi nebom a zemou…věci, ktoré nenaplánuješ…Úplne absurdné momenty, o kterých si myslíš, že sú nereálne, ale keď sa stanú, tak máš pocit, akoby sa na chvílu celý svet zastavil Toto je jeden z nich. Počas moderovania Miss Deaf World mi na šaty sadol motýl! Áno prosím pekne, motýl. V kongresovom centreA zo všetkých tých ludí si vybral prave mňa. (mimochodom, dobrý vkus!)

Mimochodem tyto šaty váží 15kg a jsou vyšité korálky a kamínky PRECIOSA.

Soutěž nespočívala jen vzhledovou prezentací jednotlivých soutěžících, ale také i začlenění sluchově postižených mladých lidí do společnosti.

Že by naše šaty přinášely štěstí?

Měli jsme tu čest a postarali jsme se o dress code jedné mladé slečny Petry Gluchové, které jsme vybraly troje krásné šaty.

Jednou z rób, kterými jsme jí podpořili, byly šaty, které pro nás jsou srdeční záležitost. Právě v těchto šatech se prošla po červeném koberci Veronika KopřivováKarlových Varech.

Další šaty byly červené hedvábné šaty, které byly zlatě povyšívané v oblasti topu.

Třetí šaty byly ze zlatého brokátu vyšívané korálky pozlacené 23 karátovým zlatem.

Věříme, že jí naše šaty přinesly štěstí, neboť se stala první češkou, která vyhrála MISS EUROPE.