Měsíc plný událostí

Měsíc plný událostí

Prosinec je tradičně čas, kdy nikdo nemá čas. Všichni se po hlavě vrhnou do vánočního šílenství, pečou, uklízí, nakupují dárky, shánějí stromek. Prostě klasická honička.

My máme stromek. Kdokoliv k nám přijde, se diví, že jakože už… Máme ho od září (zaplaťpánbůh), protože je to zřejmě jediná tradičně vánoční věc, kterou stíháme.

Dárky připravujeme pouze pro všechny naše zákazníky a klienty, kteří si od nás věci houfně objednávají. (Jsme rádi, že se vám naše věcí líbí a děkujeme za to!) Takže objednáváme, zapisujeme, vyrábíme, balíme a posíláme. Vlastně také uklízíme. Pořád, ale jako po vánočním úklidu to u nás opravdu nevypadá. Uklidíme a do hodiny je tu ten samý nepořádek, jako předtím. Asi to bude tím, že pořád něco nosíme, šijeme, stříháme a do toho v tomhle plesovém čase oblékáme neuvěřitelné množství dam na různé plesy a galavečery a vánoční večírky.

My sami jsme zvaní na tolik společenských událostí, že je s podivem, že si pamatujeme, kde, kdy a v kolik máme být. Haha. Ne, vážně. Zasedáme v porotách, jsme součástí různých módních přehlídek,  jsme ambasadory na adventních charitativních akcích, kde pomáháme jak finančně, tak i nemateriálně. (Konkrétně tato poslední zmiňovaná akce proběhne 9. 12. 2017 od 18:00 v BEA centrum v Olomouci. Jestli se tam chystáte, budeme rádi, když vás uvidíme!)

PONER Market

Když jsme u toho – 14. prosince bude po celý den probíhat náš další PONER market, kde se s vámi opět rádi potkáme mezi 10:00 a 20:00 hod. Budete mít celý den na to, abyste vybrali nějaký ten dárek pro sebe nebo své blízké. A pozor, kousky z nové kolekce budou v tento jeden jediný den se slevou 20 %!

Hned v pátek po marketu vyrážíme směr Slovensko na otvíračku luxusního hotelu Royal Palace, kde máme tu čest mít přehlídku. Je tam pozvaných 80 dam, se kterými strávíme víkend. Nebudete jednou z nich?

A v plném vánočním čase, 21. 12., se strašně moc těšíme do Sacre Coeur, kam jsme byli opět pozváni, abychom opět na tamější módní přehlídce představili nějaké naše nové modely. Tahle akce je naše srdeční záležitost, takže se nemůžeme dočkat! Přijdete se podívat?

Limitovaná edice

A na konec jedno podstatné. Limitovaná edice triček s vánočními je hotová a trička vypadají, skromnost stranou, prostě fantasticky. Posuďte sami.

Nově také požádáme všechny naše stávající i nové zákazníky a klienty, aby veškeré své objednávky realizovali přes e-mail: objednavky@ponerofficial.com. Děkujeme.

Přejeme vám, abyste si adventní čas užívali v poklidu a pohodě. My se o to také budeme snažit.