Po roce Vánoce

Začal listopad a úplně příhodně se s chladnějším počasím začala pomalu objevovat vánoční výzdoba. Ano, přátelé, zase je to tady.

Také vám ten rok tak hrozně rychle uteče? A také jako každý rok řešíte, čím koho podarovat, abyste udělali opravdovou radost? Nejste v tom sami. Já s Kubou mezi sebou řešíme to samé, ale vy to s námi máte jednodušší.

Myslím, že tím že se dost věnujeme módě na denní nošení, jsme udělali radost nejen našim klientkám, ale i jejich protějškům. Na dárkovou sezónu jsme připraveni a srdečně vás zveme k nám do ateliéru nebo na obchod, podívat se, co nejlepšího vám můžeme nabídnout. A věřte, je toho hodně. Od drobností a doplňků jako jsou čepice, pásky, kryty na mobil či trička až po náročně zpracované šaty, kostýmy, overaly atd.

Nevíte si rady? To vůbec nevadí. I pro vás máme řešení, a to v podobě voucheru. Musím říct, že tento typ dárku je obzvlášť na Vánoce velmi oblíbený. A to i proto, že ho nemusíte využít hned, máte čas, takže si vaše obdarovaná může v klidu popřemýšlet, co by se jí líbilo, případně si počkat, až uděláme tu pravou věc právě pro ni. Píšu o ženách, ale víte, že spoustu věcí nabízíme i pro pány, že?

Rádi vás uvítáme u nás na obchodě v Maiselově 12 nebo po objednání v ateliéru v Maiselově 21. (Tam se můžete objednat přes tel. 792 317 082 nebo aplikaci.) Popřípadě můžete využít ten nejrychlejší způsob objednání dárku, a to přes e-shop. Jen vás, jako každý rok, chci upozornit, řešte dárky s dostatečným předstihem. My se vám samozřejmě budeme snažit vyjít všemožně vstříc, ale naše kapacity také nejsou neomezené.

Posíláme vám s Kubou ještě nějaké dotyky slunce, které si, výjimečně sami spolu, užíváme.

Mějte se krásně, máme vás rádi.

Nikol a Kuba