Boty jménem Ponerky

Boty jménem PONERKY

Všechno, o čem se píše, mluví, co lidi znají a co se líbí, má své jméno.

Nadpis článku jsme si půjčili z jednoho bezvadného filmu pro děti, kde hlavní roli hráli kozačky žákyně Lamkové, její pověstné stříbrné „zlaté Hromnice“.

Takže už je asi jasné, o čem si dnes přečtete. O našich botách PONERKÁCH. Kdo nás zná a sleduje déle, ví, jak jsme začínali. Naše tvorba se posunula o velký kus dál, ale vášeň pro doplňky přetrvala.

O botách se říká, že stejně jako účes korunují nebo totálně zazdí outfit. Tak proč nedělat něco, co naprosto běžný casual wear (d)ozdobí a nasadí mu tu pomyslnou korunku dokonalosti. Nebude se najednou po tom světě chodit líp?

Boty si necháváme vyrábět podle našich požadavků přímo pro nás. Stejně jako naše šaty, vyšíváme je krajkou a zdobíme komponenty Preciosa. Pokud se to hodí k celkovému designu bot, místo tkaniček používáme hedvábné stuhy (což využívají především nevěsty).

Když už jsme u těch nevěst, těm PONERKY připravujeme ve velkém. Přezouvají se do nich po obřadu a tráví v nich zbytek svého dne. Nechávají si je zdobit nejčastěji do bílo modré. Včetně podvazku (které také děláme), je to totiž perfektní možnost, jak splnit jednu ze svatebních tradic, mít na sobě něco modrého. A jestli si myslíte, že elegantní šaty a sportovní boty nejdou dohromady, mrkněte se na naše nové promo video a zjistíte, že opak je pravdou.

Naše klientky říkají, že PONERKY jsou natolik upoutávající, že nesmrtelné duo obyčejných modrých džínů a bílého trika či košile doplněné o naše zdobené krásky, je pro ně dokonalá kombinace na běžné nošení.

Doteď jsme se věnovali botám ve stylu Converse, espadrilkám nebo slip on. Prostě sportovnější. Ovšem teď máme dobrou zprávu pro každou dámu. Rozhodli jsme se, že je zase čas se posunout a připravujeme pro vás klasické lodičky, které budeme vyrábět na míru.

Tahle metoda se nazývá bespoke. A je to v podstatě vrchol ševcoviny. Vše je dělané ručně, na míru s ohledem na vlastnosti dané nožky, na kterou se šije. Takže nejen luxus, prvotřídní materiály, ale i naprosté pohodlí.

Těšte se!