Plesovou sezónu zbožňujeme! Přece jenom, s večerními šaty jsme začínali naši návrhářskou tvorbu a taky jsou to jediné šaty na světě, ve kterých si každá dívka a dáma může alespoň na pár hodin připadat jako princezna.

Letos, konečně bez omezení! A protože klientů, které jsme letos mohli obléknout, bylo skutečně dost, náš ateliér jel týden před Vary na plné obrátky. A koho jsme letos oblékli?

Po dvou letech se nám konečně opět otevřely brány na Tvrzi Krassa a my tak mohli opět uspořádat přehlídku snů. Přestože jsme doposud pokaždé museli měnit plány kvůli počasí, tentokrát nedošlo na záložní plán ve stodole a my mohli konečně uspořádat přehlídku pod širým nebem. 

Před dvěma lety jsme uskutečnili naši přehlídku na tvrzi Krassa. V té době jsme byli zahlceni informacemi ohledně koronaviru a doufali jsme, že tohle období bude rychle za námi. Dva roky utekly jako voda a my se vracíme zpět na místo činu. Tentokrát doufáme, že konec pandemie už je skutečně na obzoru a naše přehlídka bude první z mnoha bez omezení.

Náš ateliér se letos již podruhé proměnil v přehlídkové molo. A bylo to velkolepé! Dva dny plné módy, dobrého jídla a pití, a především skvělé společnosti… i takto by se dala popsat dokonalá atmosféra, která u nás v ateliéru panovala 25. a 26. listopadu 2021.

Hudební ceny nejpopulárnějších zpěvaček, zpěváků a skupin – ČESKÝ SLAVÍK 21 byly rozdány. A my byli u toho! Ostře sledovaná společenská událost, která se konala po tříleté pauze, byla skvělou příležitostí obléci nejkrásnější večerní šaty.

Budou, nebo nebudou? Nad festivalem v Karlových Varech visel dlouhou dobu otazník. Na poslední chvíli se tak u nás v ateliéru jelo na plné obrátky. Díky tomu jsme pro tuto společenskou událost roku oblékli jak naše VIP klientky, tak sebe. A bylo to skvělé!

S Alenou Šeredovou jsme v kontaktu už nějaký ten čas. Připravovali jsme společný projekt a moc se na něj těšili.  Kdo by si pomyslel, že ze dne na den bude s plánováním šmytec. Konec krásným šatům, konec velkým plánům. Jako vy všichni pevně věříme, že snad už bude zase lépe a vrátíme se do starých kolejí. My se snažíme nezahálet a krásné děláme aspoň ty roušky. Jednu z nich má

V pátek 19.6. proběhla čtvrtá přehlídka na tvrzi Krassa. Byla to třetí ze čtyř, na které nám nevyšlo počasí a byli jsme nuceni improvizovat. Žádný problém! Za prvé je to místo, na které nedáme dopustit a jsme tu rádi za každého počasí a za druhé improvizaci a přizpůsobivost máme v krvi, takže maličkost jako počasí nás nedokáže rozházet.

Jak příhodné…na Aktualne.cz článek o našich Limitkách. My tímto ukončujeme jejich prodej. Na e-shopu zbývají poslední 3 kusy. Mohli bychom říct, jak se vyprodaly během několika málo dnů, není to pravda. Šly pomaleji než ty za několik stovek, což je přirozené.

Na začátku tohoto roku jsme si předsevzali, že jedna z věcí, na které chceme pořádně zamakat, je náš e-shop. Ne že by nefungoval, jen těch „ale“ tam za nás bylo hodně. Ne vždy to jde tak rychle, jak bychom si představovali, ale pak se sejde několik náhod dohromady, potkáte ty správné lidi a najednou přesně víte, co a jak chcete.

Stará akce v novém kabátě, náš splněný sen a prvotřídní večer, na kterém jsme se hojně podíleli. Pojďme se na tuto akci podívat blíž. Něco málo už jsem psala na sociálních sítích. Také o tom, že když jsme s Kubou začínali, seděli jsme doma na zemi, šili prádlo a sledovali u toho Miss. Pamatuju si na to jako kdyby to bylo teď. Jak moc jsme tam chtěli být a říkali si, jaká je

V sobotu 29.6. se během konání karlovarského festivalu uskutečnila přehlídka sourozenců Ponerových, která nesla název Art of Love. Hosté elitně soukromé přehlídky na terase Grandhotelu Pupp byli záměrně přísně vybíráni a veřejnost na ni neměla přístup.

Spousta blogerek dělá jednou za čas svůj instalife. Takové shrnutí, co se za určitý časový úsek stalo. My k minulosti přidáme přítomnost a budoucnost a budeme tomu říkat PONERlife nebo PONERlive?

Obvykle článek na toto téma neděláme, ale! Tentokrát to bylo jiné, přišli jsme na spoustu věcí, a tak vám chceme dát vědět, jak to probíhalo a hlavně, co vás určitě bude zajímat, jaké vás čekají novinky!

Jak už víte, v listopadu jsme uspořádali naši první autorskou přehlídku v Praze. Slíbila jsem vám, že o ní něco napíšu, takže sice se zpožděním, ale tady jsou naše zážitky, emoce a příběhy.

Tento týden jsme se zúčastnili křtu letního speciálu časopisu Statuss spojeného s 15 letým výročím založení časopisu. Byla to jedna z těch akcí, o kterých jsme dopředu nic moc nevěděli, ani to, co od ní máme očekávat. Od nás se naopak očekávala minipidipřehlídka.