Akce kulový blesk

Naše stěhování bylo stejně bláznivé jako v tomhle českém filmu. Jediné, co nám chybělo, byl někdo, kdo by nám k tomu udělal tu dobrou brazilskou kávu ?

Ale popořadě. Tenhle příběh totiž vážně stojí za to. Že se chceme přestěhovat, na to jsme mysleli docela dlouho. Že se stěhovat musíme, to nám bylo oznámeno na začátku tohoto roku. Dobře no, chtěli jsme to, ale když jsme zjistili ten smrtelný termín, kolik máme času na to najít vhodný prostor, do zpěvu nám nebylo.

Tak začal šílený maraton shánění, obvolávání a objíždění. Viděli jsme desítky míst, poznali jsme snad všechny realitní agentury v Praze a pořád to nebylo ono. Čas běžel jak splašený, do našeho vystěhování zbývalo pár dnů a my fakt nevěděli, kam půjdeme. Zašlo to tak daleko, že jsme měli objednaný stěhováky a ještě jsme neměli stoprocentně potvrzený prostor. Takže jsme seděli na krabicích a modlili se. Vroucně, takže to dopadlo dobře a my jsme v novém.

Krásném, krásném, a ještě jednou krásném! Jsme přímo na konci Pařížské v Maiselově ulici, v domě a snad přímo i v bytě! kde svého času žil Oldřich Nový. Neuvěřitelný! Musely tu být nezapomenutelné večírky a my zbožňujeme módu té doby, takže to považujeme přímo za osudové místo!

Žijí tu s námi malíři, elektrikáři, my natíráme, stavíme, zabydlujeme, hledáme. Pořád a všechno. Ale rýsuje se to a my jsme moc zvědaví, co na to řeknete. Hodláme totiž jednu část udělat prodejní a to tak, abyste se k nám i bez objednání mohli přijít podívat a něco si koupit!

Protože snad přitahujeme katastrofy, už se našemu elektrikářovi podařil rozbít křišťálový lustr, kvůli kterému Kuba objížděl půlku republiky. Takže ve střepech štěstí organizujeme módní přehlídky, šijeme, navrhujeme, píšeme si s vámi a vymýšlíme tu naši první autorskou přehlídku, prostě makáme! Je to vtipný, protože děláme, kde je zrovna místo a jsme jak škatulata. Třeba kancelář je v tuhle chvíli na kuchyňské lince. S nábytkem je to vůbec na delší lokte. Když se nám něco líbí, dodací lhůta je dva měsíce a na to nemáme čas. To samé je s nábytkem na míru. Kéž by to šlo rychleji!

Každopádně se strašně moc těšíme, až budeme postupně přidávat fotky jednotlivých místností (je jich fakt hodně) a až vás u nás přivítáme.

Takže si pište: Maiselova 41/21, Praha 1, 2. patro. Jméno asi znáte… ?